Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Dny špinavých houbiček na make-up jsou dávno pryč!

Může houbička na make-up být skutečně odolná vůči skvrnám? Seznamte se s houbičkou na make-up, která vydrží nejdéle na světě.

Doopravdy existuje houbička, která odolává skvrnám? Ano!

Přemýšleli jste někdy, proč se vaše houbička na make-up tak snadno zašpiní? Odpověď na tuto otázku je docela jednoduchá: většina, ne-li všechny houbičky na make-up se vyrábí ze stejného materiálu uvnitř a zevnějšku. Měkký, porézní, vysoce absorbující materiál jistě pohltí váš oblíbený make-up a snadno se zašpiní.

Na rozdíl od jakékoli jiné houbičky na trhu má houbička Super Sponge silikonový potah bezpečný pro pokožku. Potah s názvem „Sili-Fusion“, který je vyroben z velmi tenkého lékařského silikonu. Tento jedinečný potah pokrývá většinu houbičky Super Sponge, zabraňuje absorpci make-upu a umožňuje snadné odstranění make-upu a líčidel  s povrchu houbičky během praní. Může se to zdát jako zázrak, ale je to jenom stará dobrá věda, která doopravdy funguje!

Perfektně si padnou!

Dny boje při vyprání houbiček na make-up jsou konečně pryč! Už žádné triky s mikrovlnou troubou či pračkou. Můžete se skutečně rozloučit se všemi dosavadními triky na mytí a praní makeupových houbiček, protože značka Super Sponge nyní vyřešila to, co se zdálo být nemožné. Mytí houbičky kouskem tuhého mýdla může být docela dřina, vyklouzává z vašich rukou a dělá na vaším toaletním stolku nepořádek. Co byste řekli mýdlu v roztomilém přenosném obalu? Pokud říkáte ano, bude se Vám hodit společník houbičky Super Sponge! Mýdlová tyčinka Sponge Bath, která byla vytvořena speciálně pro snadné a praktické mytí vaší houbičky.

4 jednoduché kroku: jak udržet houbičku na make-up čistou

Začněte tím, že svoji Super Sponge houbičku důkladně namočíte do vody, nechte vodu vsát přes nepotaženou stranu.

Poté jej napěňte krouživými pohyby pomoci mýdla Sponge Bath abyste jemně odstranili veškerý zbytky ličidel. Poté vymačkejte veškerou vodu znovu skrz nepotaženou spodní část (při vymačkávání špatným směrem dejte pozor aby vám nevyskočila z rukou a nedošlo k prasknutí silikonové vrstvy ).

Nakonec houbičku položte na sušící stojan a nechejte ji uschnout na dobře větraném místě.

 Obyčejná mýdla mohou časem houbičku zničit, protože obsahují silné, vysušující chemikálie. Proto se mýdlo Sponge Bath vyrábí pouze z těch nejšetrnějších, neparfémovaných, antibakteriálních ingredienci. 

Chytrá investice, kterou Vaší pleť ocení

Zvláště pokud je vaše pleť náchylná k akné a vyrážkám, je zásadní udržovat vaše make-up nástroje čisté před každou aplikací líčidel. Základem zdravé pleti je správná hygiena. A základem hygieny při líčení  je vaše čistá houbička na make-up ;-) Čištění houbičky po každém použití může být časově náročné a připadat tak jako domácí povinnost. Testování a nákup všech druhů čisticích prostředků na make-up v naději, že najdete ten pravý, může zanechat díru v peněžence a zničit oblíbený Super Sponge. Ušetřete si čas s houbičkou Super Sponge a dopřejte ji uspokojivou Sponge Bath. Ušetřete ještě dnes pomoci našich zvýhodněných balíčků!

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám do zpráv nebo komentářů :-)

Pokud byl tento článek pro vás užitečný, sdílejte ho s přáteli.:-)

Doporučené produkty8