Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Kosmetické doplňky pro líčení

Kdo se skrývá za názvem Super Sponge?
Super Sponge je trochu víc, než jenom další značka a výrobce kosmetických doplňků.
Inovátoři v beauty sféře, kteří neustále vyvíjí nové způsoby aplikace make-upu prostřednictvím nekonečného zdokonalování a k dosažení cílů používají vědu.
Cílem značky Super Sponge je poskytnout klientům možnost bezchybného aplikování make-upu bez bakterii, choroboplodných zárodků a zachování čistoty při líčení.
Kromě toho Super Sponge značně ušetří líčidla a náklady na líčení ;-). Je ideálním pomocníkem při líčení  #FoundationFirst

Jak vznikl Super Sponge?

Super Sponge je stvořením Eny & Jhordana Stevensonových. V roce 2018 se poprvé objevil nápad o houbičce na líčení, která by zbytečně neplýtvala make-upem.
Díky svým zkušenostem v oblasti strojírenství a designu chtěli vyzkoušet potažení běžné houbičky na make-up neabsorpčním potahem.
O tisíce pokusů později se v jejich domácí kuchyni zrodila první houbička Super Sponge! Která za uplynulé roky prošla řadou důsledných vylepšení a vznikla současná verze - Super Sponge V2, která se vyrábí na speciálním zařízení.

Filozofie značky Super Sponge
Aby se všichni uživatele a uživatelky Super Sponge cítili všemocnými. Cílem je umožnit ženám a mužům po celém světě, aby použití produktů značky přinášelo pozitivní náladu a zvýšovalo sebevědomí.
Inovace, podporovaná nekompromisní kvalitou je pro firmu na prvním místě – aby se klienti každý den cítili bezchybně!