Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Čističe na líčidla

Bakterie & Váš Make-Up

V dnešním bakteriofobním světě většina z nás stále přemýšlí o bakteriích, které se hromadí na našem make-upu a líčidlech. Myjeme a dezinfikujeme si ruce. Dáváme si pozor při dotyku různých povrchů na veřejných místech. Používáme ubrousky a jiné dezinfekční čističe v naši domácnosti. Nikdy ale nepřemýšlíme o čištění výrobků, které aplikujeme přímo na svojí tvař, rty, nebo oči, přestože je to v podstatě nejlehčí způsob pro bakterie a bacily jak se dostat do našeho organizmu!

Věděli jste, že...

- Olejovité tělní tekutiny přenášejí bakterie na povrch, nějaký ten olej ale zůstane vevnitř. Takže, když používáte štětec na tvařenku a aplikujete produkt na jednu tvář, pak naberete ze stejné krabičky a uděláte druhou tvář, oleje (a jejich bakterie) se přenesou na tvařenku.

- Náhlé nekontrolovatelné kýchání nebo kašlání při aplikaci make-upu může zanechat bakterie na povrchu.

- Produkty pro péči o pleť, které používáte před aplikace make-upu, můžou obsahovat bakterie a potom kontaminovat i váš make-up (zejména při použíti houbičky nebo labutěnky)

- Na povrchu rukou vždy žijí bakterie a tyto bakterie se přenášejí na produkty. (Zvláště pokud jste zvykli aplikovat výrobky prsty!)

- Obnovení rtěnky nebo lesku po jídle může vést k výskytu bakterii a zbytku jídla na vaší rtěnce.

Řešení problému:

Laboratorní studia prokázaly, že BeautySoClean účinně odstraňuje bakterie ze všech produktů za 10 vteřin (Staphylococcus Aureus, Pseudomonas Aeruginosa a Escherichia Coli (E. coli)). Tyto bakterie byly nalezeny na líčidlech v kosmetických taškách a také na testerech v obchodech.

Produkty BeautySoClean zaručují stávající kvalitu produktů bez změny barvy, konzistence nebo účinnosti, a prodlužuje životnost kosmetických výrobků pro jejich maximální využití. BeautySoClean je Vítěz Zlatého Poháru Interbeauty 2014 za inovativní kosmetický výrobek!


Běžné Bakterie, které se na kosmetických produktech objevují

  • Staphylococcus Aureus (Stafylokok) je skupina bakterií, kteří mohou způsobit velké množství nemocí a infekci kožních tkání.
  • Pseudomonas Aeruginosa je oportunní bakterie, která žije v půdě, vodě, horkých vanách a na kosmetických výrobcích.
  • Escherichia coli (běžně E. coli) je název bacil nebo bakterií, kteří žijí v trávicím traktu lidí a zvířat.