Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

O nás

Makeup Group je kosmetickou firmou na kterou se můžete spolehnout

Víme, že v dnešní době může být těžké najít kosmetickou firmu, které můžete důvěřovat natolik, že vám poskytne produkty nejvyšší kvality, které jsou pro vás zároveň kvalitní a jsou i bezpečné pro svět.

Ve společnosti Makeup Group věříme v čistou krásu (a to již více než 10 let) a náš rodinný podnik nabízí špičkové značky z celé Evropy, USA a Kanady.

Makeup Group je rodinná firma založená v roce 2010 v Praze, která začala jako malé kosmetické studio v samém centru města.

Pojďme se seznámit. Zakladatelkou a duší společnosti je kosmetička a vizážistka Elena Bassarab s 20ti letou praxí v kosmetické branži. Veškeré procesy ve firmě řídí Sergey Bassarab, který Vám vždy pomůže s realizací objednávky nebo nabídne nejlepší podmínky a podporu pro naše velkoobchodní partnery. 

Jak to všechno začalo

Na začátku naší firemní historie jsme se potkali s velkým nedostatkem opravdu kvalitní kosmetiky pro péči o obličej a líčení na českém trhu. Jako velmi náročná zákaznice si Elena uvědomovala, že si její klienti zaslouží tu nejlepší kosmetiku a služby.

"Chtěla jsem svým klientkám poskytovat služby a kosmetiku na vysoké úrovni, proto jsem hledala produkty, které by se vyznačovaly inovacemi a účinnými koncentracemi aktivních látek. Po analýze aktuální nabídky při otevření svého prvního kosmetického studia jsme došli k závěru, že budeme dovážet kosmetiku ze zahraničí.

Bohužel podobný obrázek lze na trhu s kosmetikou pozorovat i dnes. Jestliže dříve byl naprostý nedostatek účinných kosmetických přípravků, nyní je všeho nadbytek. Spousta "starých" receptur prezentují jako novinky, spousta produktů je "prázdná" a nedělá vůbec nic. To vše vypovídá jen o jediném, my budeme mít vždycky práci a jsme odhodláni pro vás najít opravdu účinné a zajímavé kosmetické poklady,"- říká Elena.

Reakce zákazníků na sebe nenechaly dlouho čekat. Jsou mezi nimi stálí klienti, kteří nám důvěřují již léta, od vzniku naší firmy.
Najdete u nás originální zboží a kosmetiku od vybraných značek, které investují ve vlastní unikátní receptury, výzkumy a laboratoře.

Na složení záleží!

V Makeup Group žijeme rčením, že „krása je svědomitá“. Každý produkt, který je v našem obchodě k dispozici je vyvinut na bázi kvalitních vzorců a s použitím jen těch nejlepších ingrediencí. Výrobky, které u nás najdete, jsou obohacené o vitamíny a antioxidanty, ověřené složky proti stárnutí a minerály, aby Vaše pokožka nejen vypadala, ale i cítila se co nejlépe.

Mnohé z Vás jste citlivé ke specifickým ingrediencím a hledáte produkty, které se vyrábí podle Vašeho životního stanoviska. Z těchto důvodů je pro Makeup Group prioritou poskytování zároveň Gluten free, Vegan, Bio a Eko produktů. Jsme také hrdí na to, že všechny naše značky jsou cruelty-free, totiž žádné výrobky nebyly testovány na zvířatech. Jsou testované pouze na lidech (prošly řadou klinických testů), čímž zajišťujeme, že výrobky pro Vás dokonale fungují. Každý produkt z naší nabídky je také důkladně testován týmem Makeup Group, takže si můžeme být jisti kvalitou a výsledky.

Naše výrobky neobsahují parabeny, lepek, ftaláty, triclosan, formaldehyd, olovo, mastek a další, abychom zajistili, že dostáváte to nejlepší.

Ať už sáhnete po jakémkoli výrobku, buďte si jistí, že byly použity ty nejkvalitnější ingredience, které představují výkon, nositelnost a celkový dojem z každého výrobku a jsou bez těch ne-tak-skvělých ingrediencí.

V Makeup Group myslíme na přírodu

Dobře víme, že složení je mnohem důležitější než-li poutavé balení. Veškerá balení našich produktů jsou recyklovatelná pro snížení množství odpadů na skládkách.

Ve společnosti Makeup Group nám záleží na přírodě a budoucnosti planety. Značky, které najdete v našem sortimentu, jsou zabaleny do obalů z recyklovaných nebo recyklovatelných materiálů. Při balení vašich objednávek se snažíme maximálně využít krabičky a náplně, které dostáváme od našich dodavatelů.

Vzhledem k tomu, že v našem sortimentu máme velkou část velmi choulostivých výrobků z dekorativní kosmetiky, nemůžeme zcela odmítnout použití plastové fólie, abychom zajistili, že vám výrobky budou doručeny vcelku. Používáme fólie, ve kterých jsme kosmetiku obdrželi od výrobce. Při balení Vašich objednávek používáme materiály, které lze snadno roztřídit.

Od 18. 1. 2022 jsme hrdým držitelem certifikátu EKO-KOM o ekologické likvidaci odpadu z obalů, což potvrzuje, že plníme veškeré zákonné povinnosti vůči balení zboží a minimalizaci odpadu.
Používáme systém třídění odpadu i uvnitř firmy.

Od ledna 2024 jsme přešli na elektronickou dokumentaci a věříme, že tím přispějeme k ochraně lesů - plic naší planety.

Makeup Group není jen internetový obchod!

V naší prodejně v pražském Karlíně můžete získat odbornou pomoc při výběru produktů a vyzkoušet si své oblíbené odstíny a textury.

Abychom se Vám mohli maximálně věnovat, dejte nám prosím vědět o návštěvě předem prostřednictvím chatovacího okénka nebo e-mailu elena@makeupgroup.cz.
Těšíme se na vás!

Naše adresa: Křižíkova 477/119, Praha 8 – Karlín (stanice metra Křižíkova nebo tram Urxova). Možnost parkování na modré zóně.
Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.
Možnost platby: Hotově nebo kartou 

Veletrhy a výstavy

Jsme hrdí na to, že jsme obdrželi několik ocenění za inovace v oblasti kosmetiky díky schopnosti vybírat efektivní kosmetické značky s bezpečným obsahem do našeho sortimentu. To je doloženo poháry a certifikáty z prestižních soutěží v České republice, kde kvalitu a obsah produktů hodnotí odborníci z Ministerstva zdravotnictví a Státního zdravotního ústavu.