Powered by Smartsupp

Make-up

Make-up
   Objevte pro sebe ten nejlepší profesionální make-up z USA! Vybrat si můžete od lehkéhopřes střední až po plně krycí make-upněkolika tekutých a kompaktních texturách. Použité ingredience si vaše pleť zamiluje! K dispozici s přirozeným, matným nebo rozjasňujícím finishem, zkrátka ideální krytí pro vás – jak jednoduché!

   Značky Bodyography a Kett jsou veganské, protože je to lepší pro vaši pokožku, šetrnější pro naši planetu a laskavější ke zvířatům.
Naše make-upy jsou nejen veganské, ale taky bez sulfátů, ftalátů a dalších škodlivých chemikálií, kterou mohou poškodit kožní buňky.
Místo tvrdých chemikálií byly použity přírodní složky, které přinášejí stejné výhody, aniž by negativně ovlivňovaly naše zdraví.
Netestovány na zvířatech, bez glutenu, veganské. To jsou produkty pro zdraví planety i nás!

Jak správně vybrat make-up?
V dnešní době již existují make-upy pro různé typy pleti. Obecně make-up rozlišujeme podle pleti na: normální, suchou, mastnou, kombinovanou, zralou.
Make-up pro normální pleť má ochranné vlastnosti.
Make-up pro mastnou pleť kontroluje nadbytečný lesk a přirozeně zmatní pleť.
Make-up pro suchou a zralou pleť poskytuje příjemně lesklou a zdravě zářivou pleť.
Make-up pro kombinovanou pleť obnovuje přirozenou funkci pokožky.
Make-up pro aknózní pleť maskuje nedokonalosti pleti.

Prozkoumejte náš výběr veganských make-upů a nalezněte to pravé pro vaši každodenní make-up rutinu. Vaše spokojená, zdravá a zářivá pleť vám poděkuje… a planeta taky!