Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Brow Soap nebo mýdlo na obočí: trvající trend, do kterého se zamilujete!

Brow Soap je naprostým hitem mezi vizážistky a milovníky krásy již několik let, protože jeho receptura vám umožňuje okamžitě vytvořit bohaté, nadýchané a nahoru učesané obočí. V Makeup Group s jistotou hlásíme, že fixační mýdlo na obočí je perfektním produktem do kterého se zamilujete.

Mýdlo na obočí je a vždy bude bestsellerem, protože kdo by nechtěl okamžitě úžasný efekt, který vydrží celý den? Název vše říká: unikátní fixační produkt na obočí byl vyvinut firmou Mrs.Highbrow s mýdlem jako základem a obohacen ingrediencemi, které zajistí, že obočí (chloupky) a pokožka nevyschnou.

Mýdlo Mrs.Highbrow je ideální, když nemáte chuť nosit hodně makeupu, ale přesto chcete svěží a upravený vzhled. Jen jedno přejetí leskem na rty, tvářenkou a finální dotek Brow Soap na obočí a můžete získat úplně bez námahy šik vzhled na brunch nebo pracovní schůzku.  Kouzelné mýdlo Mrs.Highbrow ocení i milovníci sportu, protože je voděodolné: ponoření do vody nebo pocení nezničí dokonale upravené obočí!

Oblíbený effekt wow-obočí mezi celebrity

Trend s Brow Soap je stále masivně oblíbený mezi celebritami a na sociálních médiích. Proč? S plným a nadýchaným obočím vždy budete vypadat svěží, moderní a odpočaté. A mýdlo pro fixace obočí Mrs.Highbrow je nejjednodušší cestou k dosažení tohoto luxusního vzhledu!


Jak používat Brow Soap Mrs.Highbrow

Aby mýdlo na obočí nejlépe fungovalo, potřebujete mít delší chloupky v obočí, takže obočí s krátkými či ostříhanými chloupky by bohužel nebylo vhodné. Přece jen musí být nějaký chloupek 😊, který můžeme začesat směrem nahoru! Níže vysvětlujeme krok za krokem, jak používat Brow Soap od Mrs.Highbrow

Krok 1: Začněte s dokreslováním

Tento krok je volitelný, takže pokud chcete přirozený vzhled, nedávejte na obočí žádná líčidla. Pokud však chcete více definice nebo výraznější vzhled, aplikujte nejdříve oblíbenou tužku, například tužku na obočí od Mesauda, před použitím mýdla na obočí. Profesionální tip: pokud jsou obočí poměrně řídká, trochu je vyplňte tužkou na obočí nebo nakreslete nějaké chloupky pomocí fixy na obočí od Bodyography. Když jsou obočí krásně výrazná nebo definovaná, je čas na krok 2!

Krok 2: Zadejte směr chloupkům

S mýdlem Mrs.Highbrow můžete použít buď speciální kartáč nebo klasický štětec spirálku, oba dva najdete v balení. Náš tip: vyberte spirálku, pokud jsou chloupky obočí relativně kratší, a sáhněte po kartáči, pokud má klientka plnější a huňaté obočí. Aplikujte tak, že kartáč nebo spirálku nejdříve trochu navlhčíte vodou; nemusí být nasáklý, ale ujistěte se, že je před přechodem na krok 3 trochu vlhký.

Krok 3: Čas na mydlení

Jemně přejeďte navlhčeným kartáčem nebo spirálkou přes Brow Soap, namydlíte párkrát tam a zpět. Nyní můžete produkt aplikovat na obočí. Buďte opatrní, abyste mýdlo aplikovali pouze na chloupky obočí a ne na pokožku, abyste zabránili smíšení Brow Soap s jakýmikoli líčidly! Pokud si klientka přeje ještě hladší, nahoru učesaný vzhled obočí, použijte hrot spirálky a tlačte ho horizontálně proti obočí!

Krok 4: Zafixujte nahoru!

Nyní použijte kartáč nebo spirálku k česání obočí. Pokud si přejete ještě nadýchanější vzhled, vyčešte je dolů a zpět nahoru, aby bylo obočí pěkně divoké a nadýchané. Tento proces opakujte, dokud nebudete spokojeni.

Krok 5: Důraz na obočí

Abyste ještě více zdůraznili bezchybné obočí, které jste právě vytvořili, můžete je zvýraznit rozjasňovačem. Pudrový rozjasňovač od Bodyography nechá obočí vyniknout ještě více.

Rozdíl mezi fixačním gelem a mýdlem na obočí

Často kladenou otázkou je: jaký je rozdíl mezi mýdlem a fixačním gelem na obočí? V základu je mýdlo na obočí trochu tužší, poskytuje mega vyčesaný efekt a přidává dojem hustšího obočí. Fixační gel je o něco lehčí na použití. Milujeme pečující gel na obočí od značky LeviSsime. Gel spolu s jemným kartáčem umožňuje opatrně tvarovat každý chloupek. Oba produkty poskytují pěkný závěrečný dotek a jsou vhodné k použití. Mýdlo na obočí není lepší než fixační gel a naopak. Oba produkty jsou vyrobeny z přírodních ingrediencí a neškodí obočí a pokožce, naopak prospějí růstu a zdraví chloupků.

Avšak kdy byste měli sáhnout po mýdlu na obočí Mrs.Highbrow a kdy po fixačnímu gelu LeviSsime? Pokud chcete extra vzhled, doporučujeme mýdlo. Nadýchané, vyčesané obočí nahoru, které mýdlo vytváří, přitáhne veškerou pozornost! Chcete něžnější vzhled? Pak si vezměte fixační gel.

Jste zvědavé na mýdlo na obočí Mrs.Highbrow a fixační gel LeviSsime? Vyzkoušejte je oba! A dejte nám vědět, který produkt preferujete.

Mýdlo na obočí Mrs.Highbrow a laminace / dlouhodobý styling obočí.

Jak jsme řekli, mýdlo na obočí je ten závěrečný dotek, který vy nebo vaše klientka potřebuje. Kromě toho je to ideální produkt pro klientky, které podstoupily ošetření laminace obočí jež ho trochu oslabilo (obvykle po 2,5-3 týdnech po proceduře). S mýdlem Mrs.Highbrow můžete prodloužit efekt laminace až do dalšího ošetření.

To nejlepší pro vaše klientky

Máte salon nebo brow bar a chcete každé klientce poskytnout nejkrásnější závěrečný dotek a zvýšit váš denní obrat? Staňte se oficiálním prodejcem produktu na obočí, který najdete u nás v Makeup Group. Pro VOC napište na info@makeupgroup.cz nebo vyplňte formulář zde.