Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Profesionální kosmetika na obočí a řasy

Mrs. Highbrow je průkopníkem a ve své oblasti značka existuje od roku 2010. Založena jako první skutečný browbar v Nizozemsku, v Amsterdamse Pijp. Který se brzy stal velice úspěšným. Nejen proto, že se zákazníci cítili v autentickém salonu jako doma, ale především proto, že odtamtud každý odcházel jako nejlepší a nejvýkonnější verze sam sebe. S obočím, které každému sluší. Přesně v browbaru klienti samozřejmě nepočítali, ale tamní specialisté na obočí obšťastní každý den kolem 90 zákazníků. To je 60 000 obočí ročně! Jen pro vaši představu: kdybyste dali všechna ta obočí za sebou, brzy byste dosáhli 32 kilometrů.

Ska - zakladatelka značky Mrs. Highbrow pracovala jako beauty redaktorka pro módní časopisy Glamour, Cosmopolitan a Marie Claire. Místo toho, aby chtěla psát o módě a kráse toužila po úpravě obočí. Všimla si, co může pár pěkně upravených obočí udělat se vzhledem, zatímco dosud jim byla věnována jen malá pozornost. Absolvovala školení na pmu, rozhodla se zaměřit pouze na obočí, a bylo to - brzy se o browbaru Mrs. Highbrow dozvěděli klienti nejen z celého Nizozemska ale i mimo něj.

Ve společnosti Mrs. Highbrow rádi, že mohou pomáhát v rozvojí Vašeho díla s nejlepšími produkty a radami.

Vaši zákazníci si zaslouží to nejlepší zacházení. Stejně jako Vy - brow specialistky, které se každý den staráte o tolik krásných žen. Proto Mrs. Highbrow  vyvinuli vysoce kvalitní produkty. Byli při zrodu Dyotics Brow Henna a našli ty nejlepší výrobce pro Wunderwax (speciální vosk na epilaci obočí).