Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Parfémy Montale

Pierre Montale spatřil svůj osud před 20 lety ve vzdálených koutech Arábie.

Inspirován krásou a skrytými tajemstvími východního světa, mezi procesem učení a čistým zázrakem, kombinovál tajné a tisícileté čichové materiály, jako jsou růže, kadidlo, ambra, cedr, vzácné dřeviny a tisíce dalších úžasných vůní, jako jsou orientální masti, které přinášejí štěstí nebo lektvary lásky.

Mezi nejoblíbenější vůně od Pierre Montale stoupá duch oudu, ochránce východních tradic. Voňavé asijské masti, které se běžně používají v Perském zálivu a Saúdské Arábii, dostavájí svou jedinečnou vůni z oudového stromu. Tajný proces tisíciletí, který je několik let držen dál od slunečného světla. Pierre Montale je okouzlen nekonečnými aromatickými kombinacemi oudu a bude prvním velvyslancem pro Západ, který tuto záhadnou nótu představí.

Pierre Montale se vrací do své vlasti v roce 2003, a představuje své umělecké výtvory pod záštitou nového parfémového domu, Montale. Unikátní čichový zážitek odhalující dokonalost, přístupný pouze se zavřenýma očima.

V důsledku toho se Pierre Montale stal prvním dodavatelem oudu pro Západ a učinil více než sto věčných parfémů.

Ale co to vlastně je, ten oud?

Oud se tvoří, když je strom Aquilaria čili Agar napaden parazitickou houbou. Strom přirozeně vylučuje ochranu před tímto parazitem. Tento mechanismus vytváří velmi tmavou a aromatickou pryskyřici. Tato směs dřeva, houby a pryskyřice je ručně odebírána a několik let izolována od světla. A po destilačním procesu se vytvoří známý oud. Je to jedinečná aromatická složka používaná v duchovních rituálech a praktikách Východu.