Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Výhody henny na obočí Dyōtics

Henna na obočí je nejnovějším trendem, ale co to přesně je? Jaké jsou výhody Dyōtics Brow Henny? Vysvětlíme si to v 10 otázkách a odpovědí o henně na obočí.

1. Co to přesně je henna na obočí?

Henna se po staletí používá pro všechny druhy zdobení těla, ale v aplikaci na obočí je to docela novinka. Základem Dyōtics henny na obočí je nejen rostlina henna, ale také přidané přírodní pigmenty, které poskytují (studenou) hnědou barvu. Na rozdíl od henny používané pro zdobení těla se Dyōtics henna na obočí musí nechat působit pouze 20 minut místo několika hodin.

2. Co používáte na míchání henny na obočí Dyōtics?

Jednoduše smícháte Dyōtics hennu s vodou nebo růžovou vodou. Barvivo je připraveno k použití bez chemické reakce. To je jedna z výhod Dyōtics Brow Henny. U jiných produktů na barvení obočí, jako je barva na oboči, je reakce nutná, a proto se k barvě přidává oxidant, aby byla barvící směs připravená k použití. Vezměte si pipetu nebo lahvičku s kapátkem. Je velká pravděpodobnost, že do prášku z henny přidáte příliš mnoho vody, po které se produkt stane nepoužitelným. Je to pro našeho miláčka hennu zcela přirozené.

3. Zčervená mi Dyōtics brow henna?

Ne, do henny na obočí byly přidány speciální pigmenty, které poskytují krásné studené blond nebo hnědé tóny. Pokud ale použijete čistý prášek, jako u ozdob hennou, získáte na kůži červenohnědý otisk. Kromě toho se při aplikaci čisté henny musí na výsledky čekat hodiny.

4. Má henna na obočí Dyōtics nějaké další výhody?

Oproti běžné barvě na obočí, henna na obočí nebarví jen chloupky, ale i pokožku. Barva vydrží 5 až 14 dní. Jinými slovy, tetovací efekt po dobu až dvou týdnů.

5. Má henna na obočí  také nevýhody?

Henna na obočí Dyōtics je vysoce pigmentovaná, proto na pleti tak dobře drží. Bohužel nejen na pleti. Pokud hennu vylijete například na oblečení nebo nábytek, odstranění vám dá pořádně zabrat. Zejména musíte být opatrní u bílých pracovních desek a také si dejte pozor na ruce.  Dobře chraňte své pracoviště a při přípravě na barvení noste nitrilové rukavice. Dokážete si představit, že pokud vám henna zůstane na obočí 5 až 14 dní, zůstane také i na prstech a nehtech. Mýdlem e jí sice zbavíte, ale přesto při použití henny na obočí je důležité pracovat velmi úhledně a opatrně.

6. Jaké produkty ještě potřebujete, když barvíte hennou?

Kromě henny potřebujete přípravek, který pleť předem vyčistí a odmastí. Například Dyōtics Skin Prep LotionMůžete ale také použít Get Set MousseMůžete zabít dvě mouchy jednou ranou: můžete ji použít jak na depilaci, tak před barvením obočí hennou. Pro lepší výsledek doporučujeme před procedurou barvení obočí Dyōtics Brow Hennou provest jemný peeling obočí pomoci pleťového peelingu Bodyography SKIN. Scrub odstraňuje odumřelé kožní buňky a barvivo lépe proniká do pokožky pro pěkný a hladký výsledek. Méně odumřelých kožních buněk také znamená, že henna lépe chytne a déle vydrží.

7. Je možné míchat barvy henny na obočí?

Ano, barvy henny na obočí můžete mezi sebou snadno míchat aby byla barva tmavší nebo třeba trochu asertivnější.

8. Musíte vždy obarvit i pokožku?

To záleží na přání zákazníka. Existuje dost zákazníků, kterým by plnější obočí neslušelo, a proto si chtějí nechat obarvit pouze vlasky. I v tomto případě můžete použít hennu na obočí. Nenanášejte ji štětcem, ale kartáčkem-spirálkou od Mrs.Highbrow. 

9. Můžete poskytnout záruku, jak dlouho vydrží henna Dyōtics na kůži?

Jednou z výhod henny na obočí je, že na pleti vydrží až 2 týdny, ale není zcela fér to slibovat. Jak dlouho barva na pokožce vydrží, závisí na typu pokožky, domácí péči o pleť  a životnímu stylu zákazníka. U mastné pleti je možné, že barva bude méně účinná a vydrží méně. Pokud vidíte, že má zákazník mastnou pleť, řekněte, že výsledek může být horší, než se očekávalo. Doporučuje se udržovat obočí suché po dobu 12 až 24 hodin po ošetření a používat co nejméně prostředku na čištění pleti.

10. Jak se následně o obočí barvené hennou starat?

Je důležité, aby si klientka večer po ošetření nečistila obočí. V každém případě je nejlepší použít co nejméně vody. Barva vybledne při použití produktů péče o pleť na olejové bázi, peelingů a scrubů. Navíc je lepší s hennou moc nechodit na sluníčko nebo so solária.