Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Veganský make-up a proč by vás to mělo zajímat

Spoustu lidí si v určitém okamžiku všimlo, že jejich feed byl zaplaven informacemi o tom, o kolik je veganské jídlo zdravější pro jejich tělo. V poslední době se také mluví o zdravotních přínosech veganských kosmetických výrobků pro naše zdraví. V Makeup Group se zaměřujeme na veganské kosmetické produkty, protože jsou šetrnější pro pokožku i pro naši planetu a také jsou šetrnější ke zvířatům. A tak jsme se rozhodli nabídnout zdravější alternativu pro ty z vás, kteří hledají vysoce kvalitní veganské kosmetické výrobky a těší nás, že mají zároveň menší dopad na přírodu okolo nás.

Nemáte ponětí, co váš make-up obsahuje

Pro drtivou většinu štítků se složením kosmetiky platí, že byste museli mít doktorát, abyste porozuměli alespoň prvním uvedeným položkám. To by měla být obrovská červená vlajka pro kohokoliv, kdo má zájem udržet svou pokožku šťastnou, zdravou a zářící. Všechny naše veganské produkty mají jednoduché a snadno srozumitelné seznamy ingrediencí, které neobsahují žádné suroviny živočišného původu.

Nálepky mohou být matoucí

Dokonce i některé kosmetické produkty, které jsou považovány za zdravé a neškodlivé, mohou ve skutečnosti skrývat škodlivé složky pod jinými jmény. V Makeup Group věříme v plnou transparentnost informací ohledně složení našich produktů. Věříme také ve vzdělávání našich zákazníků o tom, co si nanášejí na jejich pokožku, a povzbuzujeme je v proaktivním přístupu analyzování jiných kosmetických značek, aby věděli, zda jiné produkty obsahují živočišné složky.

Většina kosmetických produktů je naplněna toxickými chemikáliemi

Pokud jste se někdy podívali na seznam přísad ve vašem make-upu, pravděpodobně jste si všimli, že většinu uvedených položek je téměř nemožné jen přečíst a zní dost strašidelně na to, abyste si je aplikovali na pokožku. Vytváříme náš sortiment nabízených výrobků tak, aby byl nejen veganský, ale také bez sulfátů, ftalátů a dalších škodlivých látek, které mohou poškozovat kožní buňky. Namísto drsných chemických (ale velmi známých) produktů jsme v Makeup Group našli značky založené na přírodních složkách nebo bezpečných syntetických látkách, které mohou mít stejné výhody bez negativních účinků na zdraví.

CRUELTY-FREE, VEGAN & GLUTEN FREE

Kromě zastoupení vysoce kvalitních výrobků pro líčení a péči o pleť, které jsou veganské, klademe také důraz na výrobky, které neobsahují lepek a jsou cruelty-free. Také věříme v udržování naší kosmetiky co nejčistější, aniž by to vedlo ke snížení její výkonnosti. Z tohoto důvodu nabízíme širokou škálu produktů, které jsou veganské a neobsahují lepek, parabeny nebo mastek. V Makeup Group najdete také 100% bezlepkové kosmetické produkty. V naší kosmetice se nachází jen ty nejlepší, nejúčinnější a inovativní ingredience společně s vitamíny, minerály a antioxidanty.
V roce 2016 předělali naši dodavatelé všechny jejich obaly tak, aby se při jejich výrobě nespotřebovávalo tolik plastů. Odstraněním uzávěrů a využitím technologií bezvzduchového čerpání úspěšně snížili spotřebu plastů o 35 %.
Veškeré obaly našich výrobků jsou z recyklovatelných materiálů, které využíváme i pro balení vašich objednávek.
Čím více se posouváme dopředu, tím více se vyzýváme k dalšímu snižování našeho dopadu na životní prostředí.

Proč si vybrat veganskou kosmetiku?

Používání veganských produktů může mít mnoho zdravotních výhod pro vaše celé tělo. Odstranění potenciálně škodlivých živočišných látek z každodenního života pro vás může znamenat šťastnou, zdravou a zářící pokožku. Mnoho lidí už zjistilo, že jejich pokožka se po přechodu na veganské produkty z naší nabídky zdá lehčí, svěžejší a má znatelně lepší elasticitu.
Kromě zdravotních výhod je používání veganské kosmetiky lepší (samozřejmě) i pro zvířata a celou planetu. Snížením našeho dopadu na přírodu při výrobě kvalitních produktů pro péči o pleť jsme schopni nabídnout řešení pro kohokoliv, kdo chce snížit svůj vlastní dopad, aniž by obětoval kvalitu.

Certifikace PETA a Leaping Bunny

Naše výrobky hrdě nesou certifikáty PETA a Leaping Bunny. Nejsou nikdy testovány na zvířatech a to během žádné z fází jejich vývoje nebo výroby. Milujeme naše chlupaté přátele tak, jak jsou, a jsme plně oddáni jejich blahu! V Makeup Group tak najdete jen ty značky, které neprodávají tam, kde je testování na zvířatech stále vyžadováno. Stejné cruelty free produkty také používáme v našem kosmetickém studiu a na našich kurzech líčení.

Cruelty-Free, Gluten-Free & Vegan make-up pro zdravější planetu & zdravější já!

Projděte si náš výběr veganských výrobků pro líčení, péči o pleť i vlasy, abyste našli perfektní doplněk  vašeho každodenního režimu. Vaše šťastná, zdravá a zářivá pokožka vám děkuje… a stejně tak i planeta!