Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Super Sponge FAQ's

Čím se Super Sponge liší od běžných makeupových houbiček?

Super Sponge je vůbec první houbička na make-up s ochrannou vrstvou. Základem je ultra měkká houbička, která se poté pokrývá speciální silikonovou vrstvou.Více než dva roky potrvalo navrhování speciální směsi materiálů, k zajištění měkkosti, jemnosti, ale zároveň i větší výdrže houbičky Super Sponge.

Jak Super Sponge funguje?

Super Sponge má potaženou horní část a nepotažený základ v dolní části. Potažený svršek je navržen tak, aby bezchybně klouzal a nanášel make-up a přitom zabránil vsátí jakýchkoliv produktů a množení škodlivých bakterii.

Nepotažený základ plní dvě funkce:

1. Chrání houbičku před vzduchotěsností pomocí silikonu (představte si balón zachycený vzduchem, který se nemůže pěkně odrazit nebo odpružit) 

2. Umožňuje jakékoli konečné úpravy nebo odstranění přebytečného make-upu. Protože se nepotažená část nepoužívá k přímému nanášení make-upu, má pěkně dlouhou životnost.

 

Jak svoji houbičku Super Sponge vyčistím?

Jednoduše! Houbičku dobře napěňte pomocí Super Soap nebo tuhého mydla na štětce. Poté myjte teplou vodou, dokud není čistá. Pokud často používáte nepotaženou stranu, možná ji budete muset vyčistit důkladněji.

Co když použiju tekuté mýdlo/šampon na štětce a houbičku zničím?

Dejte houbičku po dobu 5 minut do čisté vroucí vody. Důkladně to vyčistí póry houbičky. Počkejte, až vychladne. Dávejte pozor, abyste se nespálili!

Houbičku můžete postříkat studenou vodu, abyste ji ochladili, než se jí dotknete nebo důkladně vymačkejte, nechte uschnout a máte to!

Z čeho je houbička Super Sponge vyrobena?

Super Sponge je vyrobena z ultra měkké, dobře strukturované pěny a poté impregnovaná prvotřídním silikonem. Trvalo roky, než se objevil dokonalý nátěr, který pomohl uvést na trh tento výjimečný produkt.

Je to dlouhotrvající, šetřící make-up a měkká houbička Super Sponge!

 Jak dlouho Super Sponge vydrží?

Houbičky Super Sponge mohou vydržet až 3 měsíce podle toho, jak dobře se o ně staráte.

Doporučujeme pečlivě dodržovat naše pokyny k zachování integrity technologie Sili-Fusion ™ i přesto ale počítejte s normálním opotřebením povlaku.

Je scrubber součásti balení?

Ano, při každém nákupu a spolu s cestovním pouzdrem.

Doporučené produkty8