Powered by Smartsupp

Mesauda Milano kráse rozumí!

Za značkou Mesauda se skrývá dlouhý proces naslouchání, pozorování, zkoumání, vytrvalosti a odhodlání. Značka se zrodila ze synergie tří bratrů Buaronů, vždy zvědavých a neustále hledajících nové výzvy.

Viktor Buaron je kreativním centrem společnosti, začínal doslova od nuly a neměl k dispozici žádné velké zdroje. Zdroje neměl, ale odvahu jít nad rámec standardů-ano. Měl chuť experimentovat a navrhnout kosmetickou značku, která aspiruje na myšlenku univerzální krásy a vzdaluje se stereotypů. 

Při budování značky se setkával s mnoha potíží, nevěděl, jak to dopadne, ale věřil, že jeho obchodní nápad je správný. Odhodlání, s kterým  se během těchto let do učení pustil, mu umožnilo odhalit vlastní talent. Talent k vyhledávání nejlepších vzorců a aktivních složek, pomocí kterých lze  navrhovat nové produkty. Po boku mu vždy stáli dva jeho bratři Amit a David, kteří jsou také aktivní součástí společnosti. Společně tvoří dokonalý kreativní tým. Tým, který má vkus, organizační a podnikatelské schopnosti.

Nejedná se o žádnou pohádku a značka Mesauda nebyla vytvořená pomocí mávnutí kouzelné hůlky. Je to o snu a touze splnit si ho. Victor si ho splnil především tím, se naslouchal sobě.

Amit je silnou a vůdčí osobností, která má výrazný podnikatelský talent, a proto se brzy stal generálním ředitelem společnosti.

David, nejmladší bratr, má na starosti administrativní a finanční řízení společnosti. Volba jména „Mesauda“ není náhoda. Mesauda v arabštině znamená „štěstí“. Vytrvalost, odhodlání a odvaha byly pro budování značky zásadní, ale štěstí musí každého z nás následovat.

Victor díky Mesauda dokázal odhalit svou kreativní povahu a samotná kreativita je jednou z hlavních hodnot značky.

Mesauda se svými produkty snaží být zdrojem inspirace pro všechny, kteří se nebojí vyjádřit svůj strach, své ambice a odhalit svou krásu.

Mesauda kráse rozumí!

Je schopna spojít umění estetiky s respektem k rozmanitosti a jedinečným vlastnostem každého.

Jedinečné nuance, inovativní textury najdete v každém produktu značky . Vše je implementováno pomocí technologií nejnovější generace, které zajišťují maximální výkon.

Mesauda je krása pro každého, kdo má odvahu se vyjádřit.