Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Make-up look políbený jarními trendy

S novou sezónou přichází i nové trendy v oblasti líčení a letošní jaro 2020 není výjimkou. Odvažte se a osvěžte svůj každodenní make-up něčím novým.

Makeup Group máme rádi krásu spojenou s péčí o pleť tak, aby i dekorativní kosmetika uměla nejenom zkrášlit na pohled, ale navíc i zlepšovala stav pokožky.

Jaro představuje znovuzrození, svěží vzduch a sluneční paprsky… Proto jsme pro Vás připravili svěží trendový look pomocí novinek a oblíbenců naších stálých zákazníků.

Jakékoliv super líčení začíná pletí. Platí pravidlo – čím míň tím líp. A věříme, že vás také neminul aktuální trend „glass skin“ neboli skleněné pleti. Pamatujte, že lesk je pro pleť přirozený, a proto netřeba zapomínat na rozjasňovač. Oboustranný rozjasňovač Inner Glow Stick je pro dosažení kýženého „mokrého“ efektu jako dělaný. Je to oboustranná „kouzelná hůlka“, pomocí které můžete vytvořit různé efekty:

  1. Highlighter s perletí v odstínů šampaňského, obsahuje arganový olej, regeneruje a vyživuje pleť. Má rozjasňující efekt díky minerálům a třpytu (syntetická slída).
  2. Essence – průhledný stick s bambuckým máslem, které změkčuje a stimuluji tvorbu kolagenu v pokožce, dokáže napodobit efekt vlhké pletí.

Oba rozjasňovače doporučujeme aplikovat polštářkem prstu vklepáváním nebo syntetickým blending brushem. Inner Glow Stick můžete aplikovat na make-up nebo pod make-up, zvlášť nebo vrstvením obou odstínů.

Jaro je jako stvořené pro výraznou tvářenku. Po zimě si vaše pleť zaslouží, aby jí někdo dodal trochu šťávy, než se zase stihneme opálit. Nebojte se také tvářenku jemně protáhnout směrem ke spánkům. Obličej to opticky prodlouží a zároveň budete zase in. My jsme využili relativně přirozený minerální odstín Bashful, ale v sortimentu značky Bodyography najdete i mnohem hravější odstíny.

Obočí jsme jen jemně vykreslili tužkou v odstínu Taupe s obsahem ricinového oleje, který navíc podporuje růst chloupků a plní funkci fixace. Od ostrých hran se už pomalu upouští, takže vyplňte jen místa, kde vám příroda tolik nedopřála.

Oční make-up jsme pojali ve stylu trendy kovových odlesků a třpytu. Pokud tento trend láká i vás, doporučujeme všema deseti dlouhotrvající tekuté stíny Crystal Glide od Bodyography. Na víčko jsme použili odstín Citrine a vnitřnímu koutku jsme dali lehce růžový nádech díky odstínu Rose Quartz. Tyto tekuté stíny jsou na víčku lehounké, ale přesto intenzivní a dlouhotrvající. Hlubší pohled jsme pak umocnili přidáním odstínu Smokey Topaz na dolní víčko a vnější koutek oka. Okraje stínů jen rozetřete štětcem Tapered Blending a máte vystaráno na celý den i noc.

Tekutá linka je klasika, která nikdy nezestárne. Pro přesnou aplikaci doporučujeme dlouhotrvající černé tekuté oční linky On Point, které se mohou pyšnit opravdu precizním aplikátorem a na rozdíl od konkurenčních produktů neobsahují toxické černé barvivo.

Minimalismus a přirozenost se vrací i do partie rtů. Pro efekt vlhkých, lesklých rtů je pouze obkreslete nude konturovací tužkou, v našem případě to byla pečující konturka od Bodyography v odstínu Barely There. Díky kokosovému oleji, bambuckému máslu, včelímu vosku a minerálním pigmentům budou vaše rty perfektně definované a vyživené. Pak jen celé rty přetřete leskem na rty Bodyography v odstínu Shy, díky kterému budou nejen k nakousnutí, ale také chráněné. Lesk totiž obsahuje aloe vera a vitamín E a jako třešničku na dortu má také lehkou karamelovou příchuť. Prostě k sežrání.

Tak co? Necháte se inspirovat nebo už vás některý z trendů dávno zlákal a praktikujete ho v podstatě na denním pořádku?

Máte-li jakékoli dotazy, napište nám do zpráv nebo komentářů :-)

Pokud byl tento článek pro vás užitečný, sdílejte ho s přáteli.:-)