Powered by Smartsupp

Kouzlo v lahvičce aneb jak se stvořily nové tekuté tvářenky Bodyography🩷

Tekuté tvářenky mají jedinečnou schopnost proměnit vaši pleť a přinést jí život. Mezi těmi nejzářivějšími hvězdami na poli tekutých tvářenek vyčnívají ty od značky Bodyography. Tyto malé lahvičky obsahují neuvěřitelné kouzlo, které vašemu obličeji dodá svěžest a přirozený lesk, který vydrží celý den.

Seznamte se s Lori Leib, kreativní ředitelkou a spoluzakladatelkou značky Bodyography. Poví nám jak se stvořily nové tekuté tvářenky: „Od  té  doby, co si pamatuji, byla krása rozhodujícím prvkem mého života. Tekuté tvářenky jsou typ produktu, který mě již delší dobu fascinoval. Přitahují mě transformační schopnosti tekuté tvářenky a její vlastnost být dlouhotrvající a výraznou zároveň.

Nicméně trh je přesycen verzemi, které jsou buď příliš pigmentované, rychle zaschnou a zanechají fleky nebo prostě chybí pigmentace a dlouhodobý efekt, který si představuji. A tady přichází řada tvářenek Color Cassette Bodyography – dlouhotrvající, formou připomínající vodové barvy, navrženy pro snadné vrstvení bez fleků.

Můj záměr s touto formulí byl přidat šepot barvy po prvním tahu, který se postupně prohlubuje s každou vrstvou. Krásná
sérová konzistence umožňuje snadné vrstvení a úpravy před zafixováním, což zajišťuje, že Color Cassette lze 
nosit po celý den. Formulováno nejen pro tváře, ale také pro rty, obsahuje péči o pleť, která živí vaši pleť a zanechává přirozeně vypadající zdravíčka.“

Zkrátka Lori zamilovaná do tvářenek Color Cassette Bodyography 😊 A není se čemu divit, mají inovativní složení.

Jedním z klíčových prvků, který dělá tekuté tvářenky od Bodyography tak výjimečnými, je jejich inovativní složení. Tato luxusní tekutá textura se snadno nanáší a smíchává s texturou pleti, což umožňuje přirozený a bezchybný vzhled. Díky své lehké konzistenci není produkt cítit jako těžký nebo mastný, což znamená, že se nemusíte obávat, že by vaše líčení působilo příliš uměle.

Řada tvářenek Color Cassette Bodyography se skládá ze šesti nádherných odstínů, které se snadno míchají mezi sebou. Požadovaný odstín se dá dosáhnout i vrstvením odstínů rovnou na pleti. S tvářenkami Color Cassette funguje pravidlo, že méně je více. Všechny odstíny lze nosit na celém spektru barev pleti, takže si každý najde tu pravou odstínovou variantu pro svůj typ pleti a preferovaný vzhled. Každá lahvička je plná pigmentu, který dodá vašemu obličeji živý a zářivý vzhled.

Výběr složek a balení byl pro Lori velmi promyšlený a tvůrčí proces. Výběr aplikačního hrotu pro snadné použití a víceúčelovost na tvářích a rtech trval docela dlouho. Hledala něco elegantního a úhlovitého, co se balení týče, které by bylo komfortní v použití a stylové zároveň. Objev úzkého obdélníkového balení s černým elementem okamžitě připomněl Lori kazetový pásek, což stanovilo tón pro jména odstínů – inspirovaná hudbou a zvukem, odrážející jednu z Loriných hlavních inspirací ve všem, co dělá.

Pojďme se hlouběji ponořit do formule a seznámit se s odstíny:

Color Cassette je obohacená o péči o pleť, multifunkční tekutá tvářenka a rtěnka. Snadno se nanáší a vrství podle vaší požadované intenzity. Lehká a dlouhotrvající, obsahuje Bakuchiol, který bojuje proti stárnutí, má antibakteriální, antioxidační a protizánětlivé vlastnosti.

Jak používat: Aplikace tekuté tvářenky od Bodyography je velmi snadná a příjemná. Stačí aplikovat malé množství produktu na tvář a jemně rozetřít prsty nebo štětcem na tvářenku, dokud nedosáhnete požadovaného vzhledu. Unikátní formule poskytuje příjemný hedvábní pocit, nechávající pleť se zdravým, zářivým odstínem, který během dne nevybledne.

Jak to funguje: Naneste několik bodů na pokožku pomocí aplikátoru a rozetřete pomocí špiček prstů nebo štětce na tvářenku. Aplikátor přejeďte po rtech a poklepáním naneste barvu na rty.

Benefity tekutých tvářenek Bodyography:

  •       Bez lepku
  •       Bez Parabenů
  •       Bez mastku
  •       Vegan
  •       Bez Karminu
  •       Bez parfemace
  •       Cruelty-Free

Odstíny tvářenek Color Cassette Bodyography :

AMPLIFY - Jasná fuchsiová

MELODY - Korálově růžová

TEMPO - Jemně broskvová

SOUL – Jemně Růžová

Věříme, že se do nových tekutých tvářenek Bodyography zamilujete. Nemůžeme se dočkat až je zapojíte do své každodenní rutiny!