Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Co je chemický peeling z řady peeling Q od Levissime a k čemu slouží?

Jemný chemický peeling od LeviSsime je kyselinový chemický roztok, který se aplikuje na pokožku pro její kontrolovanou exfoliaci a obnovu/regeneraci vnějších povrchových vrstev pokožky. Urychluje přirozený proces obnovy kožních buněk. Doporučuje se při hyperpigmentaci, pro zralou pleť k eliminaci projevů stárnutí, akné, pigmentových skvrn, rozšířených pórů a matné pleti nebo pleti bez jasu. Obsahuje kombinací kyselin. Výběr kyselin a jejich kombinace závisí na potřebách každé pleti.

Kdy je nejvhodnější čas na peeling?

Nejvhodnější doba pro provádění chemického peelingu je podzim a zima, nedoporučuje se exfoliaci provádět na jaře a v létě, protože pokožka je obvykle mnohem více vystavena přímému slunečnímu záření, kterému je třeba se po chemickém peelingu co nejvíce vyhýbat. Peelingové programy od LeviSsime z řady Peeling Q ale neovlivňují fotosenzitivitu, takže je lze provádět kdykoli během roku. V období sluneční aktivity doporučujeme peelingy kombinovat s používáním denního krému s SPF 50 od LeviSsime.

Existuje správný věk pro chemický peel?

V případě chemického peelingu není důležitým faktorem věk, ale spíše stav pokožky. Existují mladší typy pleti, vykazující významné kožní změny, které mohou být hormonální, dědičné nebo v důsledku nevhodné péče o pleť. V těchto případech peeling pomůže zlepšit stav pokožky a bude působit jako regenerační a preventivní ošetření. U zralé pleti působí jako regenerační a korektivní ošetření.

Naše kosmetička a zakladatelka Makeup Group, Elena Bassarab, vám ráda doporučí individuální program péče o obličej a vybere vhodnou možnost Q peelingu od LeviSsime. Tuto službu si můžete objednat písemně na elena@makeupgroup.cz

Doporučené ošetření a intervaly

Pro dosažení nejlepšího výsledku je nezbytně nutné poskytnout úplné informace a rady osobě, která proceduru podstupuje. Po kožním vyšetření kosmetička vyhodnotí, kolik ošetření je v každém případě potřeba, v závislosti na stavu pokožky. Je třeba brát v úvahu zlepšení a vývoj dosažený při prvním ošetření a celkový počet sezení, pokud nutné přehodnotit. Pro optimální výsledky se doporučují minimálně čtyři ošetření. Doporučená interval je 21 dní – doba, během které se pokožka zcela obnoví.

Kdy budou viditelné výsledků?

Výsledky jsou viditelné již od prvního ošetření. Den po chemickém peelingu je pleť mnohem hladší na dotek a viditelně mnohem zářivější.

Pocit během ošetření

Každá pokožka na ošetření reaguje jinak, ale obecně lze říci, že při aplikaci produktů můžete zpočátku v určitých oblastech cítit štípání nebo pálení. Tento pocit postupně mizí a ošetření není vůbec nepříjemné, otravné nebo agresivní. Neaplikujte chemický peeling na pokožku s podrážděním, popáleninami, ranami atd.

Výsledky po ošetření peeling Q od Levissime

• Podporuje obnovu kožních buněk.

• Zlepšuje mikroreliéf pokožky.

• Zmenšuje a odstraňuje mimické linky a vrásky.

• Výrazně zlepšuje pružnost, pevnost a turgor pokožky.

• Obnovená, hladší a zářivější pleť.

• Redukuje a odstraňuje pigmentové skvrny.

• Sjednocuje a zlepšuje tón pleti.

• Zmenšuje velikosti kožních pórů.

• Redukuje akné u mastné pleti.

Co se stane po ošetření? Jaký typ následné péče je potřebný?

Ihned může být pleť lehce zarudlá a napnutá. V následujících dnech se pokožka obnoví a mohou být viditelné drobné šupinky. Ošetření je nutné podpořit kosmetickým přípravkem, který je kompatibilní s provedeným chemickým peelingem - Concentrate LeviSsime. Je nezbytné každé ráno nanášet denní krém Advance Ultra Protect SPF 50+.

Do komplexu profesionálních peelingů se můžete přihlásit i v kosmetickém salonu studia Makeup Group.

Adresa: Křížikova 477/119, Praha 8 – Karlín, elena@makeupgroup.cz