Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Báze pod make-up: ano či ne?

Dnes již asi neexistuje značka dekorativní kosmetiky, která by neměla bázi pod make-up v nabídce. Známá je také jako podkladová báze ...

Nejprve musíme dobře chápat její hlavní funkci. Podkladová báze není novinkou, maskéři ji začali používat, aby líčení dobře a dlouze drželo na tvářích herců a celebrit. Jaký to vlastně mělo účinek? Báze pod make-up byla syntetickou směsí, která vytvořila odolný film na obličeji, díky čemuž make-up nereagoval s potem a kožním mazem herců. Make-up tak držel na tváři mnohem delší dobu. Tenkrát byla podkladová báze dostupná jen v divadelních šatnách.

Nyní lze bázi pod make-up najít v každém obchodě s kosmetikou, nebo v drogérii. Změnily se ale její účinky a složení? Ano i ne :) Mnoho značek nám nabízí klasické silikonové báze, které jsou pro pokožku dostatečně těžké a tvoří na ní nepříjemnou ucpávající vrstvu. Plní ale docela dobře bariérovou funkci, která jim byla svěřena! Medaile má ale vždy dvě strany. Druhou stranou je stav pleti při každodenním používání těchto výrobků, který není moc žádoucí: póry se ucpávají, pleť je unavená, objevují se vyrážky a akné. Co máme dělat s naší touhou po vyhlazeném obličeji, jak máme zredukovat viditelnost pórů, drobných nedokonalostí, skrýt vrásky a vypadat skvěle každý den bez poškození pleti?

Řešení existuje! Seznamte se s lehkou, hedvábnou bází pod make-up od značky Bodyography, kterou lze dokonce použít místo denního krému. Aloe vera, výtažky z hroznového semínka, sladké mandle, čajového stromu, měsíčku, vitamíny A a E, UV filtry ... a to ještě zdaleka není vše, co tato skutečně jedinečná podkladová báze obsahuje! Velmi zajímavou a užitečnou složkou je Dermaxyl, který se široce používá v estetické medicíně. Dermaxyl podporuje regeneraci pokožky a chrání kolagenová vlákna před poškozením. Efektivitu a kvalitu podkladové báze Bodyography ocenili přísní odborníci na prestižní soutěži o kvalitu kosmetických výrobků na veletrhu World of Beauty & SPA Prague. V roce 2018 podkladová báze značky Bodyography zvítězila v nominaci Hight Quality Product - Beauty Expo & Prokos Products Award.

Báze pod make-up od Bodyography vyhlazuje pleť, prodlužuje výdrž make-upu, neucpává póry, a co je nejdůležitější, zlepšuje celkový vzhled a stav pleti! Tento šikovný malý asistent při líčení nabízíme v několika odstínech:

Průhledná báze - univerzální, matující

Zelená báze - minimalizuje zarudnutí

Broskvová báze - skryje tmavé kruhy pod očima a červené kuperozní žilky

Fialová báze - osvěží, maskuje žluto-oranžové skvrny na pleti.

Hydratační báze - pokožku hydratuje a zároveň vyhlazuje její povrch před použitím make-upu, eliminuje póry a vrásky.

Příjemným bonusem těchto produktů je to, že neobsahují oleje, parabeny a lepek, nejsou testovány na zvířatech. Speciální balení z ekologického plastu umožňuje použití svého oblíbeného výrobku až do poslední kapky.

Používáte podkladovou bázi Vy?

Ráda bych vám pomohla při výběru vhodné báze pod make-up přímo pro Vás! Napište, zavolejte a nebo přijďte k nám do Makeup Group, Křižíkova 119, Praha 8 - Karlín.

Tel. 774 166 775

E-mail: info@makeupgroup.cz

Máte-li jakékoli dotazy, napište mi do zpráv nebo komentářů :-)

Pokud byl tento článek pro vás užitečný, sdílejte ho s přáteli.:-)

International makeup artist, Elena Bassarab