Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

KONCENTROVANÉ MASKY NA OBLIČEJ Z EKOLOGICKÉ TEXTÍLIE

KONCENTROVANÉ MASKY NA OBLIČEJ Z EKOLOGICKÉ TEXTÍLIE

INTELLIGENT SKIN THERAPY - Kompresní masky se 100 % absorpcí
První řada kosmetických masek na bázi organické banánové bavlny
Intelligent Skin Therapy (IST) je první a jedinou řadou inovativních kosmetických masek na světě, jejichž plátýnko je vytvořené ze 100 % organického a biologicky rozložitelného materiálu z banánových slupek a listů. Kromě dokonalé přilnavosti má tento materiál výhodu také v tom, že jako jediný umožňuje pokožce absorbovat 99 % séra, ve kterém jsou masky ponořeny.

Nejedná se však o jedinou inovaci. Masky IST byly speciálně vytvořeny pro 16 individuálních potřeb ženské pokožky a 2 individuální potřeby pokožky mužské. Nezaměřují se tedy, jako většina produktů na trhu, pouze na věk a typ pleti. Složení masek je založeno na jedné hlavní aktivní složce, která se v každé masce liší. Díky této hlavní složce každá z masek pracuje přesně a intenzivně pro potřeby konkrétní pleti v jakýkoliv den. Naše kůže může být totiž jeden den suchá a další den znečištěná, takže věk nebo typ pleti prostě nestačí. Účinky jsou viditelné okamžitě po aplikaci masky.

Každá z masek je vytvořená z plátýnka, které je silně nasycené aktivním sérem založeným na atypických a účinných složkách ve velmi vysoké koncentraci. Díky použití organické bavlny je pokožka schopna absorbovat sérum za 15 minut (jedná se o nejlepší materiál na světě).

NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH
100 % ORGANICKÉ A BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÉ
99 % INGREDIENCÍ PŘÍRODNÍHO PŮVODU
SILNĚ KONCENTROVANÉ SLOŽENÍ
VHODNÉ PRO VEGANY
VYROBENO V EU