Powered by Smartsupp

Dočasná změna otevírací doby na prodejně Makeup Group: po. - pá. 10.00 - 14.00 hodin.

Masky a přípravky pod očí

O značce
BeautyFace je polská rodinná společnost, ve které hledají nápady na to, jak vytvořit ty nejlepší masky a přípravky, které zlepší vhled vaší pleti, přinesou vám radost a úsměv a vytvoří prostředí okouzlujících domácích lázní. Jelikož jsou pro BeautyFace nejdůležitější spokojenost a potěšení, snaží se každý den přemýšlet o tom, jak jejich produkty vylepšit, jak využívat stále více absorpční materiály nebo poskládat plátýnko tak, aby dosáhli maximálního pohodlí při používání. V současné době mají nejen největší výběr masek a ošetřujících přípravků na světě (celkem více než 300 druhů), ale každá z jejich masek je zcela odlišná od masek, které běžně seženeme na trhu. Jako jediná kosmetická firma jsou jejich masky založené na 100 % biologicky rozložitelných banánových vločkách.

Poslání firmy
V BeautyFace věří, že každá žena má právo na výjimečnou péči o pleť bez ohledu na věk, typ pleti nebo stav naplnění vaší peněženky. Proto vytváří trendy na trhu domácího spa. BeautyFace, jako první společnost v Evropě, zavedla do maloobchodů řadu profesionálních ošetření založených na přírodním mořském kolagenu. Absolvování procedury BeautyFace je velmi jednoduché a nevyžaduje žádné odborné znalosti. Každý z nás může zažít stejný efekt jako v profesionálním kosmetickém salónu i u sebe doma a výsledky uvidí okamžitě.
Beauty Face získala ocenění „Prestižní produkt roku“ za novou řadu masek Intelligent Skin Therapy, která je vytvořena z banánových slupek a listů.
Jako první polská společnost patří BeautyFace do Americké asociace profesionální kosmetiky PBA.
Naši kosmetiku uznávají ženy v mnoha zemích Evropy, Asie a USA.


NETESTOVÁNO NA ZVÍŘATECH
100 % ORGANICKÉ A BIOLOGICKY ROZLOŽITELNÉ
99 % INGREDIENCÍ PŘÍRODNÍHO PŮVODU
SILNĚ KONCENTROVANÉ SLOŽENÍ
VHODNÉ PRO VEGANY
VYROBENO V EU